🏆دومین دوره مسابقات 2به2 Retake بلکراک

▪️با اسرار دوستان و با توجه به استقبال خوبی که از دوره اول مسابقات 2به2 Retake به عمل آمده بود تصمیم گرفتیم دومین دوره این مسابقات را به مناسبت دهه فجر و قبل از شروع مسابقات کشوری برگزار کنیم مهلت ثبت نام در مسابقات 2به2 بلکراک تا ساعت 24:00 روز جمعه 20 بهمن ماه 96 خواهد بود و  مسابقات نیز از ساعت 13:00 روز یکشنبه 22 بهمن ماه 96 شروع خواهد شد.

🗓 قوانین برگزاری دومین دوره مسابقات 2vs2 Counter-Strike:Global Offensive بلکراک

👈نحوه برگزاری مسابقات:
▪️ مسابقات به صورت آنلاین و با ساختار تک حذفی – Best of 3 برگزار خواهد شد یعنی هر تیم که در هر بازی موفق شود 2 مپ از سه مپ را به سود خود به پایان برساند برنده بازی خواهد بود و تیم بازنده از دور مسابقات حذف خواهد شد.

👈نحوه قرعه کشی و تشکیل جداول:
▪️قرعه کشی مسابقات سه روز قبل از شروع مسابقات با حضور نمایندگان تیم های حاضر در مسابقات برگزار خواهد شد.

👈 نحوه هماهنگی و چگونگی برگزاری مسابقات:
▪️تاریخ و زمان دقیق برگزاری کلیه مسابقات 2 روز قبل از شروع مسابقات به تیم ها اعلام خواهد شد بازی ها راس ساعت اعلام شده برگزار میشوند و بازیکنان تیم ها میبایست پنج دقیقه قبل از ساعت اعلام شده داخل سرور حضور داشته باشند. به علت محدودیت های زمانی برنامه بازی ها به هیچ وجه عوض نخواهد شد.

❗️تبصره یک: امکان هماهنگی تیم ها با یکدیگر برای تغییر زمان بازی وجود ندارد و اگر تیم ها راس ساعت اعلام شده داخل سرور حضور نداشته باشند بازنده اعلام خواهند شد.
❗️تبصره دو: در صورت بروز مشکلات فنی و زیر ساختی سرور/شبکه که به تشخیص کارشناس ناظر بر مسابقات به کیفیت بازی صدمه بزند برگزاری بازی تا حل مشکل فنی به تعویق خواهد افتاد.
🎥 کلیه بازی ها دارای GOTV و با گزارشگر فارسی خواهد بود.

👈مپ ها و نحوه انتخاب:
▪️در این دوره از مسابقات بازی اول و دوم یکی از مپ های: Mirage – nuke -Cobblestone – Overpass – Train – Cache – Inferno خواهد بود که تیم ها با پیک و بن کردن هر تیم 1 مپ انتخاب خواهند کرد و اگر بازی به مپ سوم کشیده شود باز با پیک و بنی که از ابتدا بین دو تیم شکل گرفته یکی از aim مپ های : aim_p2000 – awp_india – aim_akm4_row انتخاب خواهد شد .

👈تعداد بازیکنان هر تیم:
▪️تیم های حاضر در مسابقات حداکثر میتوانند از سه بازیکن استفاده کنند 2 بازیکن اصلی و 1 بازیکن ذخیره که هیچ کدام از این بازیکنان تا آخر مسابقات حق بازی در تیم دیگری را نخواهند داشت و در صورت تخلف هر تیم یا تیم هایی که درگیر این تخلف باشند از دور مسابقات حذف می شوند.

👈قانون استفاده از بندی کم:
▪️قانون استفاده از بندی کم در این دوره از مسابقات وجود خواهد داشت و همه بازیکنان تیم ها باید از برنامه بندی کم استفاده کنند حتی پلیرهایی که نقش مربی را دارند. بندی کم باید دارای کیفیت لازم و صدای بازیکنان داخل بازی باشد. در ضمن هیچ توافقی مبنی بر هماهنگی با تیم مقابل برای عدم استفاده از بندی کم وجود نخواهد داشت و در صورت درخواست برگزارکننده مسابقات حتما باید فایل ضبط شده را به داور (ادمین) مسابقات تحویل دهند.

👈توقف فنی:
هر تیم در هر مپ می تواند حداکثر 3 تایم استراحت یا Pause یک دقیقه ای درخواست کند.اما در صورت دیسکانت شدن پلیرها با توجه به تشخیص ادمین بازی می تواند بازی را به حالت Pause در آورد .

🌐برای ثبت نام و مشاهده تیم های ثبت شده در مسابقات 2به2 می توانید به سایت رسمی مسابقات به آدرس: www.csgoblackrocks.com