پایان دومین لیگ بلکراک

پایان دومین لیگ بلکراک با قهرمانی تیم GEx

▫️با کمک خدا و یاری شما دوستان عزیز دومین لیگ بلکراک به پایان رسید. در پایان این مسابقات تیم GEx با شکست دادن تیم ImmortalS در دیدار فینال مقام قهرمانی این مسابقات رو کسب کرد. دور مقدماتی این مسابقات با حضور 22 تیم در دو گروه 1و 2 برگزار شد که در این مسابقات برای اولین بار تیم های نوپا و تازه شکل گرفته در گروه 2 و تیم های قدیمی و باسابقه تر در گروه 1 این مسابقات قرار گرفتند تا تجربه ای باشه برای حضور تیم های تازه تشکیل شده در جمع مدعی ها و تیم های قوی تر. در پایان دور مقدماتی در گروه 1 این مسابقات 5 تیم :
🇮🇷GEx
🇮🇷IMMORTALS
🇮🇷Galaxy
🇮🇷Modafeine HaraM
🇮🇷LEOPARD
به دور نهایی صعود کردند و در کنار 3 تیم برتر گروه 2 یعنی تیم های :
🇮🇷WinSome
🇮🇷Shield
🇮🇷Face Your Fears

هشت تیم برتر این مسابقات را تشکیل دادند و امروز در دور نهایی این مسابقات که به صورت Best of 3 تک حذفی برگزار شد به مصاف همدیگر رفتند که در بازی های اول تیم های LEOPARD – ImmortalS – GEx و Modafeine HaraM با شکست دادن حریفان خود راهی مرحله نیمه نهایی شدند و در این مرحله تیم ImmortalS با نتیجه 2-0 موفق شد دیگر تیم شایسته کشورمان یعنی LEOPARD رو شکست بده و راهی بازی فینال شود در دیگر بازی نیز تیم GEx به راحتی از سد تیم Modafeine HaraM گذشت و راهی فینال شد. در بازی فینال نیز تیم GEx موفق شد تیم ImmortalS را نیز با نتیجه 2 بر 0 شکست دهد و مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کند.
نکته قابل توجه در مورد تیم GEx در این مسابقات این بود که این تیم مقابل هیچ تیمی حتی 1 مپ را هم بازنده نشد و با قدرت تمامی حریفان خود را شکست داد.

رده بندی نهایی دومین لیگ بلکراک :
1_🇮🇷GEx
2_🇮🇷IMMORTALS
3_🇮🇷Modafeine HaraM
4_🇮🇷LEOPARD

👈براکت مسابقات :